Elementary Choir

Elementary Choir Roster

2019-20

School Name Voice
Chanute Elem.
  Bailey Brecheisen A
  Paeton Ellis A
  Bella Godinez S
  Laney Hillman A
  Lauren Lucas S
  Mylee Miller A
  Anni O'Dell A
  Reychell Puckett A
  Tracy Reeves S
  Lani Stanfield S
  Tayven Willliams A
  Ethan Wolf A
Chanute-Royster MS
  Tommy Beasley A
  Mavery Herman S
  Colin Keating A
  Maddie Kepley A
  Ellie Sheble S
  Lucy Sheble S
  Jacqueline Smoot A
  Rhylee Thompson S
Cherokee-Southeast JH
  Shylar Bois S
  Hudson Locke A
  Reece Myers A
  Ryan Neal A
  Adysen Pierson S
  Leah Reynolds S
  Camryn Sanders S
  Michael Smith A
Chetopa Elem.
  Kaylea Caton A
  Jenna Channel A
  Gabe Garcia A
  Tori Good S
  Samantha Johnson S
  Chandler McGowan A
  Mia McGowan S
  Gracie Osburn S
Colony-Crest
  Aylee Beckmon A
  Kelsie Benjamin A
  Kinley Edgerton A
  Kaelin Nilges A
Erie Elem.
  Cooper Cleaver A
  Amelia Forsyth A
  Josey Garten A
  Lillee Gawel A
  Anna Beth Myers A
  Dallas Stitt A
  Caylee Trautloff A
  Haleigh Wright A
Fort Scott-Eugene Ware Elem.
  Madi Davis A
  Karlee Hereford A
  Lanie Jackson S
  Lillian Jackson S
  Jackson Montgomery S
  Michaela Morrell A
  Icysis Reeder S
  Javon Steadman A
Frontenac JH
  Abigail Albright A
  Jessica Carter S
  Hailie Feagan S
  Maddoc Johnston A
  Kylin Perry S
  Scott Sloan A
Frontenac-Frank Layden Elem.
  Ava Brown S
  Madilyn Bukowski A
  Meredith King S
  Jacob Kyser A
  Stevi Likely S
  Wensdae Raio A
Galena MS
  Jaxson Bailey S
  Bella Davis A
  Ryland Davis A
  Fridee Hall A
  Alexandria Mason S
  Rileigh Renfro S
Galena-Liberty Elem.
  Xavion Bates A
  Tyson Crusa A
  Katie Haney S
  Kyndel Hunt S
  Leroy Lake S
  Rylie Meyr A
Girard-Haderlein Elem.
  August Amershek A
  Averie Bennett S
  Korvin Bowin A
  Emma Call S
  Reese Clevenger S
  Kole Harris A
  Christian Klepac A
  Rylee Worley S
LaCygne Elem.
  Gabby Davis S
  Maddisyn Ernest S
  Brodey Jackson S
  Ahnalee Schwien S
  Maddie Stogsdill S
  Kinley Stone S
Mound City-Jayhawk Elem.
  Cora Culbertson A
  Breahnna Dawson S
  Pyper Grote S
  Aubrey Mayhugh A
  Kiera McGrew S
  Celeste Schneider S
  Truman Schneider A
  Denton White A
Mound Valley GS
  Alexis Spencer S
Oswego-Neosho Heights Elem.
  Nicole Barton A
  Hailey Edings S
  Marlee Ezell S
  Jaya Fiscus S
  Tayton Hazell A
  Alex Hellwig A
  Marissa Holland A
  Dominic Smith S
Parker Elem.
  Timberlyn Browning A
  Auvrie Kirkland A
  Jilly McCarty A
  Kiery McCarty A
  Kalven Shelton A
  Matthew Stolle A
Uniontown-West Bourbon Elem.
  Tyranny Bilyeu S
  Jewel Endicott A
  Emma Franklin A
  Jiyah Middleton S
  Klara Stock A
  Allandra Walker S
Waverly Elem.
  Allie Bamburg S
  Isabella Glover S
  Colton Stice A
  Lilly Young S
Waverly JH
  Maddison Crippen S
  Ella McNabb A
  Ariadna Ramirez A
Westphalia Elem.
  Tyler Christian S
  RaeLynn Morrison A
  Bree Schafer A
  Joni Tate S
  Trowtt Webber A
  Kathy Yoder S
Yates Center MS
  Devena Fieneger S
  Eryn Gilchrist A
  Charity Jones A
  Anna Merando A
  Liz Payne S
 
Chairperson
Seth Harley
Frontenac-Frank Layden Elem.
200 E. Lanyon
Frontenac, KS 66763
w: 620-231-7790