Elementary Choir

Elementary Choir Roster

2018-19

School Name Voice
Buffalo-Altoona-Midway
  Thysie Birdsell S
  Sophie Dannels A
  Olivia Goodwin A
  Kyler Nalley S
  Emmalynn Pupanek A
  Autumn Raymond A
  Abigail Relph S
  Ava Tindle S
Chanute Elem.
  Kyra Barriger A
  Brielle Coate S
  Belle Coates A
  Ella Guernsey A
  Durk Hanna S
  Delaney Hastings S
  Max Hendrickson S
  Madelyn Kepley A
  Ellie Sheble A
  Lucy Sheble S
  Rhylee Thompson A
  Gracie Wheeler A
Chanute-Royster MS
  Kaiden Allen S
  Bella Barney A
  Josiah Bates S
  Ethan Burnett A
  Devon Kueser S
  Paige Kueser A
  Violet Stich A
  Kayleigh Watts S
Cherokee-Southeast JH
  Makayla Brynds S
  Brooklyn Collingsworth S
  Peyton Karr A
  Oliva Morin S
  Lyla Oehme A
  Serenity Oxford A
  Bailey Siu S
  Michael Smith A
Chetopa Elem.
  Chesny Billings A
  Savanah Bond A
  Mary Johnson A
  Samantha Johnson S
  Isabel Lawson S
  Izabella Nash S
  Gracie Osburn S
Erie Elem.
  Kaeleigh Daniels A
  Teresa Dominguez A
  Kylie Hodgden A
  Addicyn Martin A
  Haleigh Parcel A
  Grant Reisig A
  Addison Yackle A
  Kyler Yackle A
Fredonia-Lincoln Elem.
  Eli Barnett A
  Harlee Blackwell A
  Araya Florez S
  Rigby Fox S
  Maci Lakin A
  Lexi Lopeman S
Frontenac JH
  Paige Cole S
  Pyper Lough A
  Lily Peterson A
  Mylee Sickels S
  Conner Vandenburg A
Frontenac-Frank Layden Elem.
  Joslynn Ashbacher S
  Maddoc Johnston A
  Kylin Perry S
  Abigail Portenier A
  Karson Qualls A
  Sasha Winkelbauer S
Ft. Scott-Eugene Ware Elem.
  Payton Bowling S
  Devlin Cole S
  Addisyn Coon S
  Jocelyn Fess S
  Junie Fisher S
  Josara Forester S
  Addison Marsh A
  Peyton Zubieta A
Girard MS
  Levi Blair A
  Emma Guns S
  Ariana Ramirez S
  Sarah Rose S
  Haleigh Warner A
  Abigail Zibert A
Girard-Haderlein Elem.
  Madison Cranston S
  Anna Firman S
  Natalie Lehman S
  Layla Pride A
  Ben Scheibe A
  Seth Wilson A
LaCygne Elem.
  Mackenzie Davis S
  Kylie Friend S
  Dakota Graham S
  Charly Gregg S
  Adyson Rhynerson S
  Eleanor Vaughn S
LaCygne-Prairie View MS
  Kimberly Dame A
  Trevor Nelson A
  Kaylee Ring S
  Raquel Robinett A
  Wylie Teagarden S
  Alina Velez-Guillermo S
Mound City-Jayhawk Elem.
  Brody Clark A
  Breahnna Dawson S
  Pyper Grote A
  Callie Holt A
  Addison Lowe S
  Kiera McGrew A
  Celeste Schneider S
  Gabriel Springer A
Parker Elem.
  Cecilia Brockway A
  Abbie Holler A
  Cash Lintner A
  Jacy Phillips A
  Kaylee Rhynerson A
  Jenah Swearingen A
Sedan Elem.
  Kaylee Angell A
  Jasmine Ballard S
  Kyley Branstetter A
  Mallory Darnall S
  Kohl Filtingberger A
  Grace Prince S
  Luka Scott A
  Haylie Shipley S
St. Paul MS
  Kylie Darling A
  Addyson Gahman A
  Lillyanna Gonsalves S
  Ashlyn Green S
  Jorja Harris A
  Emmy Madl S
  Marisa O'Brien S
  Kylee Swayze A
Uniontown-West Bourbon Elem.
  Emma Carlson S
  Jewel Endicott A
  Emma Franklin A
  Jenna Lucas S
  Klara Stock A
  Allandra Walker S
Waverly Elem.
  Sophie Bortzer S
  Maddison Crippen S
  Ty Glissman A
  Ella McNabb S
  Erin Mile A
  Ari Ramirez A
Waverly JH
  Kylie Billaci S
  Kylie Jo Burkdoll A
Westphalia Elem.
  Emily Christiansen A
  Brodi Gary A
  Joni Tate A
Yates Center Elem.
  Kevin Brown A
  Tisha Hershberger S
  Krystina Hurst S
  Cecille Ngunjiri S
  Brody Petit A
  Marc Vera A
Yates Center MS
  Garrett Audiss A
  Tayla Baker S
  Jarrett Birk A
  MaKenzie Dorr S
  Sam George S
  Keagan Tadlock A
 
Chairperson
Seth Harley
Frontenac-Frank Layden Elem.
200 E. Lanyon
Frontenac, KS 66763
w: 620-231-7790