High School Choir Roster

2019-20

School Name Voice
Altamont-Labette County
  Alyssa Barragar A1
  Levi Bin T1
  Jaxson Bowen T1
  Kaitlin Cartwright S1
  Dane DeTar B2
  Shelby DuVall A2
  Austin Jones B1
  Kolby Kastler T1
  Alex McKenzie A2
  Marlee Mikel S1
  Morgan Rexwinkle A1
  Alexis Smith S2
  Elijah Smith T1
  Lathe Smith B1
  Tristan Taylor B1
  Matthew Thompson T1
  Corbin Thomsen B2
  Kalynn Tiecke A1
  Brett VanBuskirk T1
Burlington
  Brock Zimmerman T1
Caney Valley
  Ashlynne Fontes A1
  Daniel Ingalls T2
Chanute
  Kayl Allen B1
  Bryan Ayala B1
  Susanne Cunningham S1
  Breuana Duval S2
  Nolan Ehmke T2
  Colten Fritch T1
  Keondre Gregory B1
  Megan Kueser A2
  Grace Lewis A2
  Parker Manly T1
  Thomas Ramsey B1
  Marc-Anthony Smith B1
  Nathan Stanley B1
  Jaydine Stiles A2
  Jonathan Taylor B1
  Breann Umbarger A2
  Janessa Varndell A2
  Jillian Vogel A1
  Drew Young B2
Cherokee-Southeast
  Eric Tompkins B1
Chetopa
  Sunshine Udarbe A2
Coffeyville-Field Kindley
  Zachary Lowrance B1
  Alek McGinnis T1
Columbus
  Julian Bullard B1
  Hanna Copithke A2
  Saul Fontanez B1
  Michael Hardison B1
  Karley Jones S1
  Robert Ward T1
  Gentry Westervelt A2
  Reese White B1
Erie
  Kathryn Rounds S1
Eureka
  Kade Coon B1
  Keeley Coon S2
  Alexeia Criman A1
  Madeline Nichols S2
Fort Scott
  Noah Martin T1
  Mackenzie Peoples S1
  Hunter Williams B1
Fredonia
  Tori Fitzmorris S2
  Kyden Goodacre T1
  Kaleb Kimbrough T1
  Brin Stark S2
Frontenac
  Emily Reams S2
Galena
  Landon Brewer T1
  Kylea Hayes A1
  Toby Hughes T1
  Tyler Seeber T1
Garnett-Anderson County
  Maryah Ackerman S1
  Joseph Feuerborn T2
  Carly Hicks S2
  April Powls A1
  Emma Schaffer A1
  Bryar Wight T2
Girard
  Trinity Dye S1
  Caroline Kunshek S1
  Antonia Pizarro A2
Independence
  Maeson Bryant S1
  Damian Clark B1
  Jackson Horning T2
  Kiara Islam S2
  Chloe McDill S1
  Quint Skaggs B2
  Lillie Taylor S2
  Justin Turner T1
  Blake White B2
Iola
  Elaina Stiffler S1
LaCygne-Prairie View
  Evan Ballinger T1
  Tabitha Lane T1
  Delaney Webber S1
Moran-Marmaton valley
  Alyssa Allison S2
Neodesha
  Emma Woodward A2
Oswego
  Alex Folk A1
  Abigail Gudde A1
  Rebecca Sexton S1
Parsons
  Bryce Bolt B2
  Will Daniels B1
  Ethan Florence B2
  Olivia Martinez S2
Pittsburg
  Gabe Anderson T1
  Emma Annan-Noonoo A1
  Zachary Baker B1
  Annabella Beachner A2
  Franchesca Brownhanney A1
  Addyson Campbell S1
  Tate Campbell T2
  Sophie Casper A1
  Lilly Cawyer A1
  Corin Cooper A1
  Griffin Cooper B2
  Dallas Cox T1
  Kylee Eidson A1
  Keller Erwin T1
  Aunyx Estes A2
  Mona Estes S2
  Emma Fischer A1
  Xavier Huffman B1
  Daniel Jackson B2
  Bryan Karu T1
  Katherine Kirby S1
  Ethan McConnell T2
  Bo McDowell B2
  Austin McKechnie T2
  Gunner Mengarelli B2
  Declan Ortiz B1
  Josh Ortolani B1
  Tristin Perrin T1
  Gracie Puckett A1
  Ella Rhuems S2
  Marland Sawej T1
  Cheyenne Schirk A1
  McKenna Shaw S1
  Ben Shawn T1
  Maddy Shawn S1
  Sarah Stebbins A2
  Jack Stefanoni B1
  Kate Thueson S2
  Cooper Turnbull T2
  Mallory Womeldorff A1
  Isaiah Yamamura B2
Pleasanton
  Xandra Coffey S1
Riverton
  Justice Adams B2
  RyLee Buschman A1
  Gavin Coleman B1
  Titan Grieshaber T2
  Noah Miner T2
  Jax Palmer T1
  Shawnda Rutledge A2
  Emma Scantlin S1
  Josephine Shepard S1
  Madison Strup S1
  Shayla Sturgis A2
Sedan
  Emma Kill A1
Uniontown
  Kolby Martinez T2
Waverly
  Makinzie Petersen S1
Yates Center
  Jesse Steinbrook B1
 
Chairperson
Aaron Burke
Parsons HS
3030 Morton Ave
Parsons, KS 67357
w: 620-421-3660