Middle School Choir Roster

2019-20

School Name Voice
Altamont GS
  Alice Carnahan A
  Kaitlyn Carson S
  Wesley Ince T
  Benjamin Jones T
  Sophiah Reynolds S
  Darton Spencer T
  Kennedy Terrell A
  Javen Woolsey T
Bartlett GS
  Matthew Eberhardt B
  Ava George S
  Morgan Hanigan A
  Libby Pool A
  Belinda Thompkins S
  Matthew Wright T
Buffalo-Altoona-Midway
  Sophia Dannels S
  Kaylene Dorsey S
  Isabelle O'Brien A
  Autumn Raymond A
Caney-Caney Valley
  Ben Matthews B
  Kaylee Proud A
  Alex Rupert T
  Malachi Thomas T
Chanute-Royster MS
  Ethan Burnett T
  Jeanette Guernsey A
  Scott Smith T
  Zoie Speaks S
  Violet Stich A
  Kayleigh Watts S
Cherokee-Southeast JH
  Kevin Kloer B
  Natalie Wells S
  Kaydence White A
Chetopa MS
  Savanah Bond A
  Isabel Lawson A
  Izabella Nash S
Coffeyville-Roosevelt MS
  Amy Jose S
  Amyah Moore-Kendrex A
  McKenzie Wegner A
  Selena Williamson S
Colony-Crest MS
  Andie Burnett S
  Jenelle Hartman S
  Emmylou Preston A
Columbus-Central JH
  Kaycen Baylor S
  Cody Bensley T
  Suzan Crowe A
  Naomi Faulkner A
  Jaiden Gannaway B
  Austin Glover T
  Robert Graham T
  Anna Head S
  Maddox Ochsner B
  Jonah Smith B
Edna Elem.
  Hannah Benson S
  Rachael Ehmke S
  Sarah Tidwell A
Eureka JH
  Elissa Bogle S
  Chloe Boyer S
  Cody Johnson B
  Corinne Nelson A
  Laken Valentine T
  Oliva Valentine A
Fort Scott MS
  Canton Dean T
  Madeline Elliott S
  Lexi Hill A
  Kennedy Leihsing A
  Mishken Milton B
  Elizabeth Moore S
  Bryson Morrell T
  Trenton Toth B
Fredonia Jr/Sr HS
  Harlee Blackwell A
  Claire Chard S
  Grace Chard A
  Rigby Fox S
  Aiden Hughes B
  Zane Sexton B
  Oliver Willett T
Frontenac Jr/Sr HS
  Paige Cole S
  Michael Lawson T
  Alex Muckala A
  Gracie Ortega S
  Lily Peterson A
  Nathan Troth T
Galena MS
  Quinten Cox T
  Avery Dayringer S
  Emilee Hively A
  Ella Keeter A
  RyLeigh McCumber T
  Lauren VanAuker S
Girard MS
  Levi Blair T
  Scott Moore B
  Corbin Owen B
  Matthew Pease B
  Kara Pope S
  Bryce Reese T
  Lillian Ripper A
  Stephen Robison T
  Sarah Rose S
  Isabella Walsh A
Independence MS
  Priscilla Anderson A
  Dalous Coleman T
  Schylur Eli-Jones B
  Dillon Kuehn B
  Cami Lewis S
  Mazie Schultheiss S
La Cygne-Prairie View MS
  Kimber Dame S
  Jacob Law T
  Colten McCrea B
  Trevor Nelson T
  Kaylee Ring A
  Raquel Robinett A
  William Swisher T
  Allison Webber S
  Alyx Zugelder B
Lebo School
  Caleb Durst S
Mound City-Jayhawk Linn
  Lily Casey S
  Brody Clark T
  Emily Johnson S
  Zachary Knemeyer B
  Kelsee Poole A
  Gabriel Springer T
  Abigail Stone A
Mound Valley GS
  Roper Bradfield T
  Kelton Capp T
  Sierra Keller S
  Heather Mellington S
  Shaelyn Nibarger A
  Madison Shepard A
Neodesha MS
  Natalie Goodwin A
  Gideon Jordan B
  Kenny Kelly T
  Kadence Lamendola S
  Faith McEwen S
  Brooklyn Monk A
Oswego Jr/Sr HS
  Baeli Cole A
  Jolene Collins A
  Trevor Davis T
  Tanner O'Neal B
  Emma Royer S
  Tyler Vore T
  Kaitlyn Williams S
Parsons MS
  Braylee Cramer A
  Aiden Gomez T
  Keandra Kelley S
  Adian Marshall B
  Broc McRay T
  Aiden Mercado T
  Gyzelle Palmer S
  Jayce Quirin T
  Ava Salyers A
  Declan Tierney B
  Caden Valdez B
Parsons-Meadow View GS
  Liz Alvarado A
  Neeley Baker S
  Kylee Geiger A
  Charlie Hansen T
  Preston Hardyman B
  Anthony Harris T
  Caleb Jarman T
  Konnor LaForge T
  Daegun Mackey B
  Grace Mink S
  Quaiden Ventle T
Pittsburg Community MS
  Sierra Applegate A
  Chloe Costello A
  Nityan Doodnauth B
  Justify Estes T
  Jude Kershner T
  Kali Terry S
  Sarah Winzer S
Sedan MS
  Jerald Chadwell T
  Elizabeth Dilbeck A
  Arlie Hotchkins S
  Haylie Sisco A
  Morgan Smith S
Uniontown JH
  Haley Beaton S
  Emma Carlson S
  Byron Fry B
  Cooper George T
  Alexis Herring A
  Coby Pollreis T
  Matthew Steinbrook A
  Brandon Wiggans T
Waverly Jr/Sr HS
  Kylie Burkdoll S
Yates Center MS
  Vanessa Ballin A
  AJ Belcher S
  Luke Belcher T
  Americis Borman A
  Tisha Hershberger S
 
Chairperson
Lance Burnett
Chanute-Royster MS
400 W. Main St
Chanute, KS 66720
w: 620-432-2520